Skontaktuj się z nami
Yang

Numer telefonu : 0086-15860782966

WhatsApp : +008615860782966

Xiamen United-Prosperity Industry & Trade Co., Ltd.

Xiamen United-Prosperity Industry & Trade Co., Ltd.

Profesjonalny producent i eksporter parasoli.

  • Xiamen United-Prosperity Industry & Trade Co., Ltd.
  • Xiamen United-Prosperity Industry & Trade Co., Ltd.
  • Xiamen United-Prosperity Industry & Trade Co., Ltd.
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Azja Południowo-Wschodnia
Rodzaj działalności: Producent
marki Ilość pracowników 100~500
Coroczne wyprzedaże 1000000-30000000 Rok założenia 2007
pc Export 70% - 80%
Wprowadzenie
Xiamen United Prosperity Umbrella Industry and Trade Company jest profesjonalnym producentem i eksporterem parasoli. Założyliśmy w 2007 roku, specjalizując się w parasolach reklamowych, parasolach prostych, parasolach golfowych, parasolach składanych, parasolach dla dzieci, parasolach plażowych i innych kreatywnych parasolach. Nasze produkty są mile widziane na całym świecie. Nasza firma ma ponad 1 0 0 wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy zaawansowany sprzęt, taki jak maszyny do cięcia, maszyny do szycia, maszyny do obróbki cieplnej. Nasz warsztat to 1700 metrów kwadratowych, a magazyn to 450 metrów kwadratowych. Jesteśmy złotymi dostawcami Alibaba od ponad 6 lat. i przeszliśmy kontrolę SGS w 2 0 1 1. Posiadamy również certyfikat BSCI. Możemy dostarczyć niestandardowe próbki w ciągu 48 godzin. Co roku uczestniczymy w Targach Hongkong i Targach Kantońskich oraz innych targach zagranicznych. Na wystawie mamy własne stoisko. nasze produkty są bardzo popularne. Roczna produkcja to ponad 10 000 000 sztuk. Jesteśmy autoryzowanymi producentami wielu znanych marek. ”Takich jak Kmart, eezy.„ Najpierw jakość, najpierw klient ”To nasza usługa. Każdego roku mamy ponad 200 klientów za granicą. Możemy zapewnić naszym klientom 600 różnych programów, aby spełnić ich wymagania różne wymagania Chcemy zostać twoim dobrym partnerem i super dostawcą.

Historia
Xiamen United Prosperity Umbrella Industry and Trade Company jest profesjonalnym producentem i eksporterem parasoli. Założyliśmy w 2007 roku, specjalizując się w parasolach reklamowych, parasolach prostych, parasolach golfowych, parasolach składanych, parasolach dla dzieci, parasolach plażowych i innych kreatywnych parasolach.

Usługa
• Klienci - Naszym pierwszym priorytetem jest zwiększenie konkurencyjności naszych klientów na ich rynkach poprzez oferowanie doskonałej obsługi, najlepszej ceny i produktów. Utrzymujemy silne i długoterminowe relacje z naszymi klientami i koncentrujemy naszą pracę na ich całkowitej satysfakcji.

• Uczciwość - wyznaczamy sobie wysokie standardy osobiste i oczekujemy, że ludzie, z którymi prowadzimy działalność, będą postępować tak samo. W naszej firmie dotrzymujemy obietnic.

• Szybkość - wiemy, że klienci mają pilne potrzeby. Jesteśmy wykwalifikowani w skutecznej komunikacji w celu interakcji z klientami. Aby zapewnić szybką obsługę, e-maile i wiadomości błyskawiczne są szeroko stosowane.

Nasz zespół
Mamy doświadczony zespół techniczny, który zawsze ściśle kontroluje jakość produktu, koncentruje się na doświadczeniu użytkownika każdego produktu, zapewnia jakość produktu. Tymczasem nasz zespół badawczo-rozwojowy zawsze był zaniepokojony ciągłą reformą technologii produkcji i zmieniającym się popytem na rynku, aby iść z duchem czasu i wprowadzać innowacje we własnych koncepcjach projektowych.