Skontaktuj się z nami
Yang

Numer telefonu : 0086-15860782966

WhatsApp : +008615860782966

Linia produkcyjna
  • magazyn 2
  • cięcie paneli
  • cięcie paneli 2
  • szycie akcesoriów
  • dozorujący
Jesteśmy jedną ze znanych firm w Chinach, specjalizującą się w projektowaniu, rozwoju i produkcji parasoli. Mamy zaawansowane techniki, rygorystyczną sztukę i rzemiosło, wiarygodną jakość i doskonały sprzęt. Naszymi głównymi produktami są parasole reklamowe, parasole plażowe i parasole przeciwdeszczowe. Rośniemy i rozwijamy się w oparciu o sumienne podejście. Nasza firma utrzymuje wytyczne dotyczące rozwoju „w oparciu o personel, zaawansowane techniki i jakość”. Stworzymy świetlaną przyszłość wraz ze wszystkimi kręgami dzięki naszym najbardziej wiarygodnym produktom oraz najlepszym usługom

OEM / ODM
Firma ma sprawny zespół rozwoju technicznego oraz zgromadziła i opanowała pełny zakres doświadczenia w zakresie projektowania, rozwoju, produkcji próbek, produkcji na linii montażowej, zarządzania projektami i standardów kontroli jakości. Zaspokajamy potrzeby klientów dzięki doskonałym produktom i doskonałej obsłudze.

R & D
Nasze centrum techniczne składa się z działu technicznego i działu badań i rozwoju oraz zespołu doświadczonych elit technicznych i profesjonalnych inżynierów. Koncentrujemy się nie tylko na badaniach podstawowych, ale także na najnowocześniejszych technologiach o dużej innowacyjności i sile twórczej.